Voorspellingen ISU World Cup finale Heerenveen (12 en 13/3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 mrt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de World Cup finale in Heerenveen (12 en 13/3):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start

    * Daarnaast als extra voorspelling om ex aequo-plaatsen (vooral t.a.v. het eindpodium) te voorkomen wordt jullie verzocht de winnende eindtijd van de 1.000m dames te voorspellen. Hier mag je ook de duizendsten in vullen.

    Ter verduidelijking hoe er beslist zal worden:
    1. als je geen duizendsten opgeeft, wordt 0 aangenomen.
    2. bij een eindtijd van 1:13.496 is een voorspelling van 1:13.50 beter dan 1:13.49
    3. bij een eindtijd van 1:13.495 is een voorspelling van 1:13.490 beter dan 1:13.500 omdat bij een gelijk verschil wordt gekeken naar de eerste twee cijfers achter de komma.
    4. is het verschil gelijk en zijn ook de eerste twee cijfers achter de komma hetzelfde dan wint degene die de snelste tijd heeft voorspeld. Dus bij een eindtijd van 1:13.495 gaat 1:13.491 voor 1:13.499.

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement. Speciale aandacht voor de joker regeling.
    LET OP: in de finale moet je inzenden en is er geen joker.

    Notaris
    Net als voorgaande jaren is besloten een 'notaris' aan te wijzen naar wie de voorspellingen via een PB (Conversatie) gestuurd kunnen worden, zodat er door de overgebleven kanshebbers voor het eindpodium niet onderling afgekeken kan worden en de ontknoping van het VSS zodoende een zo eerlijk mogelijk verloop kan hebben.

    @Marcel Vos is bereid gevonden als notaris op te treden. Stuur je voorspellingen via een PB aan hem. Hij plaatst dan vlak na de sluitingstijd de ingekomen voorspellingen hier in dit topic.

    Het is de bedoeling dat alleen de deelnemers die in de huidige top 11 (>= 86 punten) staan de mogelijkheid hebben hun voorspellingen naar hem te mailen. Natuurlijk mogen deze deelnemers, als zij daar de voorkeur aan geven, hun voorspellingen ook gewoon hier direct in dit topic plaatsen.

    Sluitingstijd: zaterdag 12 maart 13:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gedurende het seizoen is er de mogelijkheid om voor één gemiste voorspelling een joker in te zetten. Zie voor details de spelregels.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
    Laatst bewerkt: 7 mrt 2022
  2. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Piotr Michalski
    2e 500 m. Piotr Michalski
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings

    1.13,99
  3. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Isabelle Weideman
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings

    1.14,14
  4. Palko

    Palko Active Member

    Iedereen wacht zeker zo lang mogelijk vanwege mogelijke coronabesmettingen, naast de finalisten die het op de pb zetten natuurlijk.
    Het lukt mij niet om het later in te zenden, dus fingers crossed dat er geen nieuwe afmeldingen meer komen. Zeker ook voor de menen die nog kans maken om het seizoen van de vss te winnen.

    Dames

    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Jorrit Bergsma

    1.14.019
  5. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Hoolwerf

    1.14.411
  6. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m.Femke Kok
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Ivanie Blondin

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings

    1:14.333
  7. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
  9. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
  10. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinyama
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van de Poel
    Mass start Bart Swings
  11. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van de Poel
    Mass start Bart Swings
  12. Corina

    Corina New Member

    Dames:
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    1e 500 m. Tatsuya Shinyama
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van de Poel
    Mass start Bart Swings
  13. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings

    1.13,83
  14. sarah

    sarah Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Ivani Blondin

    Heren:
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Bart Swings
    5.000 m. Nils van de Poel
    Mass start Jorrit Bergsma
  15. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Piotr Michalski
    2e 500 m. Piotr Michalski
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings

    1.13,99
  16. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Erin Jackson
    2e 500 m: Femke Kok
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren
    1e 500 m: Laurent Dubreuil
    2e 500 m: Wataru Morishige
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Nils van der Poel
    Mass start: Bart Swings
  17. TdH

    TdH Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
  18. TdH

    TdH Member

    En de tijd: 1.13.633
  19. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Femke Kok
    1000m: Miho Takagi
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Irene Schouten
    MS: Irene Schouten

    Heren:
    1e 500m: Laurent Dubreuil
    2e 500m: Laurent Dubreuil
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Kjeld Nuis
    5000m: Nils van der Poel
    MS: Bart Swings

    eindtijd 1000m dames: 1.13.99
  20. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Piotr Michalski
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings

    1.14.11
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina