Voorspellingen Essent Worldcup Salt Lake City (18-19/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 14 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de Essent Worldcup in Salt Lake City (18-19/02)

    Te voorspellen

    Dames
    1.500 m
    5.000 m

    Heren
    1.500 m
    10.000 m


    In totaal zijn dus maximaal 4 punten te behalen.

    Sluitingstijd: vrijdag 18 februari 20.30 uur

    Weekprijs: 2 kaarten Worldcup Finale Dag 3 (beschikbaar gesteld door de KNSB)

    Belangrijke verzoeken vanuit de organisatie:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde aanhouden als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Als je je voorspelling aanpast: 'citeer' dan je eerste voorspelling en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaatsers/schaatsters. Dit voorkomt misverstanden.

    Het Schaatsforum Voorspel Spel wordt mede mogelijk gemaakt door:

    Schaatshotels

    [​IMG]

    [​IMG]
  2. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sablikova

    Heren
    1500 m: Ivan Skobrev
    10.000 m: Bob de Jong
  3. casselt

    casselt New Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sablikova

    Heren
    1500 m: Ivan Skobrev
    10.000 m: Bob de Jong

    ben het eens met Sabine hierboven ;)
  4. Danielle

    Danielle Well-Known Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sablikova

    Heren
    1500 m: Ivan Skobrev
    10.000 m: Ivan Skobrev

    Ik ben het ook wel eens met Sabine, maar ik moet onze kansen spreiden ;)
  5. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1500 m: Marrit Leenstra
    5.000 m: Martina Sábláková

    Heren
    1500 m: Shani Davis
    10.000 m: Bob de Jong
  6. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sábliková

    Heren
    1500 m: Ivan Skobrev
    10.000 m: Bob de Jong
  7. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sábliková

    Heren
    1500 m: Shani Davis
    10.000 m: Seung-Hoon Lee
  8. wereldrecord

    wereldrecord New Member

    Dames
    1500m: Marrit Leenstra
    5000m: Martina Sablikova

    Heren
    1500m: Ivan Skobrev
    10.000m: Bob de Jong
  9. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1500m: Ireen Wust
    5000m: Martina Sablikova

    Heren
    1500m: Havar Bokko
    10.000m: Bob de Jong
  10. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sábliková

    Heren
    1500 m: Ivan Skobrev
    10.000 m: Bob de Jong
  11. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sablikova

    Heren
    1500 m: Ivan Skobrev
    10.000 m: Bob de Jong
  12. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:

    1500m: Ireen Wust
    5000m: Martina Sablikova


    Heren:

    1500m : Ivan Skobrev
    10000m: Bob de jong
  13. Edwin

    Edwin Active Member

    Dames
    1.500 m Ireen Wust
    5.000 m Martina Sablikova

    Heren
    1.500 m Ivan Skobrev
    10.000 m Bob de Jong
  14. JeedeBee

    JeedeBee Member

    Dames
    1500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Stephanie Beckert

    Heren
    1500 m: Shani Davis
    10.000 m: Bob de Jong
  15. Krizz

    Krizz Well-Known Member Medewerker

    Dames:

    1500m: Christine Nesbitt
    5000m: Martina Sablikova


    Heren:

    1500m : Denny Morrison
    10000m: Bob de jong
  16. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames:

    1500m: Christine Nesbitt
    5000m: Martina Sablikova


    Heren:

    1500m : Ivan Skobrev
    10000m: Seung hoon Lee
  17. Guido

    Guido New Member

    Dames
    1500 m: Christine Nesbitt
    5.000 m: Stephanie Beckert

    Heren
    1500 m: Shani Davis
    10.000 m: Bob de Jong
  18. mailman

    mailman New Member

    Dames
    1.500 m Christine Nesbitt
    5.000 m Martina Sablikova

    Heren
    1.500 m Shani Davis
    10.000 m Bob de Jong
  19. Kirs

    Kirs Member

    Dames
    1500 m: Christine Nesbitt
    5.000 m: Martina Sábliková

    Heren
    1500 m: Shani Davis
    10.000 m: Seung-Hoon Lee
  20. TommyVentoux

    TommyVentoux New Member

    Dames
    1.500m: Ireen Wust
    5.000m: Martina Sablikova

    Heren
    1.500m: Trevor Marsicano
    10.000m: Bob de Jong
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina