Voorspellingen Essent WK Sprint Calgary (28-29/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 21 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie Sang-Hwa Lee
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Tucker Fredricks
    500 m 2e serie Dmitry Lobkov
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  2. Ireenfan

    Ireenfan New Member

    Dames
    500 m 1e serie: Lee Sang-hwa
    500 m 2e serie: Jing Yu
    1000 m 1e serie: Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie: Christine Nesbitt
    Eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie: Tae-Bum Mo
    500 m 2e serie: Tae-Bum Mo
    1000 m 1e serie: Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie: Shani Davis
    Eindklassement: Stefan Groothuis
  3. Karien

    Karien New Member

    Dames
    500m 1: Sang Hwa Lee
    500m 2: Beixing Wang
    1000m 1: Chiristine Nesbitt
    1000m 2: Christine Nesbitt
    Eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500m 1: Tae Bum Mo
    500m 2: Tae Bum Mo
    1000m 1: Shani Davis
    1000m 2: Stefan Groothuis
    Eindklassement: Stefan Groothuis
  4. Myrna

    Myrna Member

    Dames
    500 m 1e Sang-Hwa Lee
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Tucker Fredericks
    500 m 2e Keiichiro Nagashima
    1000 m 1e Stefan Groothuis
    1000 m 2e Shani Davis
    Winnaar eindklassement: Shani Davis
  5. rikuge

    rikuge New Member

    Dames
    500 m 1e Sang-Hwa Lee
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Tucker Fredericks
    500 m 2e Tae bum Mo
    1000 m 1e Shani Davis
    1000 m 2e Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement: Stefan Groothuis
  6. sharky

    sharky New Member

    Dames
    500 m 1e Sang-Hwa Lee
    500 m 2e Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Tae bum Mo
    1000 m 1e Stefan Groothuis
    1000 m 2e Shani Davis
    Winnaar eindklassement: Tae-bum Mo
  7. SCEVD

    SCEVD Member

    WK sprint
    Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Pekka Koskela
    500 m 2e Tucker Fredricks
    1000 m 1e Shani Davis
    1000 m 2e Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement: Stefan Groothuis
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m 1e serie Sang-Hwa Lee
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Tucker Fredricks
    500 m 2e serie Dmitri Lobkov
    1000 m 1e serie Shani Davis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Shani Davis
  9. kleppers

    kleppers New Member

    Dames
    500 m 1e serie Sang-Hwa Lee
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Tucker Fredricks
    500 m 2e serie Tucker Fredricks
    1000 m 1e serie Shani Davis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  10. kleppers

    kleppers New Member

  11. Krizz

    Krizz Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m 1e serie Sang-Hwa Lee
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Dimitri Lobkov
    500 m 2e serie Dimitri Lobkov
    1000 m 1e serie Shani Davis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  12. Lindekh

    Lindekh Member

    In verband met afmelding Tucker Fredricks aangepaste voorspelling:

  13. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m 1e serie Jing Yu
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Tae-Bum Mo
    500 m 2e serie Kyou-Hyuk Lee
    1000 m 1e serie Shani Davis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  14. Kirs

    Kirs Member

    Dames
    500 m 1e Sang-Hwa Lee
    500 m 2e Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Tae-Bum Mo
    500 m 2e Joji Kato
    1000 m 1e Shani Davis
    1000 m 2e Shani Davis
    Winnaar eindklassement: Shani Davis
  15. Anonymous

    Anonymous Guest

    Re: Voorspellingen WK Sprint Calgary (28-29/01)

    Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Sang Hwa Lee
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Mo Tae-Bum
    500 m 2e Mo Tae-Bum
    1000 m 1e Shani Davis
    1000 m 2e Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement: Stefan Groothuis
  16. droomteam

    droomteam Member

    Re: Voorspellingen WK Sprint Calgary (28-29/01)

    aangepast
  17. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m 1e serie Sang-Hwa Lee
    500 m 2e serie Jing Yu
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Pekka Koskela
    500 m 2e serie Dmitry Lobkov
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  18. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie Jenny Wolf
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Tae-Bum Mo
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  19. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Re: Voorspellingen WK Sprint Calgary (28-29/01)

    quote="Jan Blokland"]Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m 1e Christine Nesbitt
    1000 m 2e Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e Pekka Koskela
    500 m 2e Mo Tae-Bum
    1000 m 1e Stefan Groothuis
    1000 m 2e Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement: Groothuis[/quote]
  20. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie Sang-Hwa Lee
    500 m 2e serie Sang-Hwa Lee
    1000 m 1e serie Christine Nesbitt
    1000 m 2e serie Christine Nesbitt
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m 1e serie Tae-Bum Mo
    500 m 2e serie Pekka Koskela
    1000 m 1e serie Shani Davis
    1000 m 2e serie Shani Davis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina