Voorspellingen EK Allround Boedapest (06-08/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 31 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Claudia Pechstein
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Havard Bokko
    Winnaar eindklassement Havard Bokko
  2. villaweb

    villaweb New Member

    Dames
    500 m Erbanova
    1.500 m Pechstein
    3.000 m Sablikova
    5.000 m Sablikova
    Winnares eindklassement Pechstein

    Heren
    500 m Niedzwiedzki
    1.500 m Bokko
    5.000 m Kramer
    10.000 m Kramer
    Winnaar eindklassement Bokko
  3. Cyclad

    Cyclad New Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  4. Paula

    Paula New Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanov
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Ireen Wust
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Havard Bokko
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  5. Lindekh

    Lindekh Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Ireen Wust
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Jan Blokhuijsen
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  6. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Dames
    500m: Karolina Erbanova
    1500m: Ireen Wust
    3000m: Martina Sablikova
    5000m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500m: Konrad Niedzwiedski
    1500m: Sven Kramer
    5000m: Sven Kramer
    10000m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  7. eduardr

    eduardr Member

    waarschijnlijk hetzelfde als vele anderen

    Dames:
    500 m Erbanova
    1.500 m Wust
    3.000 m Sablikova
    5.000 m Sablikova
    Winnares eindklassement Sablikova

    Heren:
    500 m Niedzwiedski
    1500 m Bokko
    5000 m Kramer
    10.000 m Kramer
    Winnaar EK Bokko
  8. eduardr

    eduardr Member


    Zag opeens dat de Fin Pulli meedoet. Had ik niet verwacht. Och heb ik toch iets anders dan de meesten denk ik.

    Dames:
    500 m Erbanova
    1.500 m Wust
    3.000 m Sablikova
    5.000 m Sablikova
    Winnares eindklassement Sablikova

    Heren:
    500 m Pulli
    1500 m Bokko
    5000 m Kramer
    10.000 m Kramer
    Winnaar EK Bokko[/quote]
  9. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Claudia Pechstein
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Havard Bokko
    Winnaar eindklassement Havard Bokko
  10. marianne91

    marianne91 New Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  11. nino

    nino Member

    Dames:
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Claudia Pechstein
    3000 m Martina Sablikova
    5000 m Martina Sablikova
    Winnares EK Claudia Pechstein

    Heren:
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1500 m Harvard Bokko
    5000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar EK Sven Kramer
  12. hidden

    hidden Active Member

    Dames:
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Claudia Pechstein
    5000 m Martina Sablikova
    Winnares EK Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1500 m Håvard Bøkko
    5000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar EK Sven Kramer
  13. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    5000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1500 m Havard Bokko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Jan Blokhuijsen
  14. dammer

    dammer Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  15. SCEVD

    SCEVD Member

    Dames
    500 m: Karolina Erbanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m :Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m : Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Havard Bokko
    5.000 m : Havard Bokko
    10.000 m : Havard Bokko
    Winnaar eindklassement: Havard Bokko
  16. SCEVD

    SCEVD Member

    Dames
    500 m: Karolina Erbanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m :Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m : Tomi Pulli
    1.500 m: Havard Bokko
    5.000 m : Havard Bokko
    10.000 m : Havard Bokko
    Winnaar eindklassement: Havard Bokko
  17. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: Erbanova
    1500m: Wüst
    3000m: Sablikova
    5000m: Sablikova
    Eindklassement: Pechstein

    Heren:
    500m: Pulli
    1500m: Bökko
    5000m: Blokhuijsen
    10000m: Kramer
    Eindklassement: Verweij
  18. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova

    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer

    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  19. sharky

    sharky New Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Martina Sábliková
    5000 m Martina Sábliková
    Eindwinnares Claudia Pechstein

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1500 m Håvard Bøkko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jan Blokhuijsen
    Eindwinnaar Jan Blokhuijsen
  20. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Martina Sábliková
    5000 m Martina Sábliková
    Eindwinnares Martina Sábliková

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1500 m Håvard Bøkko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Eindwinnaar Jan Blokhuijsen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina