Voorspellingen Daikin NK afstanden

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 23 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  2. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
  3. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Irene Schouten
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren:
    500m: Dai Dai Ntab
    1000m: Hein Otterspeer
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Jan Blokhuijsen
  4. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  5. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. IreenWüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Victor Ramler
  6. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
  7. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  8. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames:
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Victor Ramler
  9. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    wordt

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
  10. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Calvijn Achtereekte
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Arjen Stroetinga
  11. Heine

    Heine Member

    Wordt onderstaande:

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Calvijn Achtereekte
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  12. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Ah ja, de bekende protestantse hervormer Johannes Calvijn Achtereekte.
    Heine, mhp1988 en mi vinden dit leuk.
  13. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m Femke Kok
    1000m Jutta Leerdam
    1500m Antoinette de Jong
    3000m Irene Schouten
    5000m Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500m Hein Otterspeer
    1000m Kjeld Nuis
    1500m Thomas Krol
    5000m Patrick Roest
    10000m Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  14. Judithr

    Judithr New Member

    Dames:
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Antoinette de Jong
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500 meter: Dai Dai Ntab
    1.000 meter: Hein Otterspeer
    1.500 meter: Patrick Roest
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Jorrit Bergsma
  15. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsm
  16. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren

    500 m.: Dai Dai Ntab
    1.000 m.: Hein Otterspeer
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
  17. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Victor Ramler
  18. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Gary Hekman
  19. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jutta Leerdam
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  20. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Geheime inzending van eddycorina:

    Dames:
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Irene Schouten
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Dai Dai Ntab
    1000m: Hein Otterspeer
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina