Wedstrijdkalender lange baan 2017/2018

Discussie in 'Lange baan' gestart door SprintMaster, 16 jul 2017.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Voor zover bekend:

    September
    28-09 Mass start competiewedstrijd 1, Leeuwarden
    30-09 en 1-10 Dutch Classic 2017, Nijmegen

    Oktober
    14 en 15-10 Holland Cup 1 afstanden, Deventer
    19-10 100/300/500 m, Inzell
    20-10 Mass start competitiewedstrijd 2a (heats), Heerenveen
    27 t.e.m. 29-10 KPN NK afstanden, Heerenveen
    27 t.e.m. 29-10 Mass start competitiewedstrijd 2b (finale), Heerenveen

    November
    10 t.e.m. 12-11 World Cup 1, Heerenveen
    11-11 Residentiecup Junioren A, Den Haag
    17 t.e.m. 19-11 World Cup 2, Stavanger
    18-11 Holland Cup pure sprint, Deventer
    18-11 Finale mass start competitie, ???
    25 en 26-11 Junior World Cup 1, Inzell
    25 en 26-11 Kraantje Lek, Haarlem
    25 en 26-11 Eindhoven Trofee, Eindhoven

    December
    1 t.e.m. 3-12 World Cup 3, Calgary
    2 en 3-12 Holland Cup 2 afstanden, Alkmaar
    2 en 3-12 Interregionale selectie Junioren B sprint en 3000m, divers
    2 en 3-12 Interregionale selectie Junioren A sprint en 3000/5000m, divers
    8 t.e.m. 10-12 World Cup 4, Salt Lake City
    9 en 10-12 Utrecht City Bokaal, Utrecht
    10-12 Nationaal pupillentoernooi kortebaan, Biddinghuizen
    15 t.e.m. 17-12 KPN NK Junioren B/A Sprint/Lange afstanden/Teamsprint, Heerenveen
    26 t.e.m. 29-12 Olympisch Kwalificatie Toernooi, Heerenveen

    Januari
    5 t.e.m. 7-1 EK Afstanden, Kolomna
    13 en 14-1 Gruno Bokaal/Zilveren schaats, Groningen
    14-1 KPN NK mass start, Groningen ovb
    19 t.e.m. 21-1 World Cup 5, Erfurt
    19 t.e.m. 21-1 Regiowedstrijden NK Junioren A/B/C, divers
    27 en 28-1 KPN NK Sprint/Allround, Heerenveen
    27 en 28-1 Junior World Cup 2, Innsbruck
    27 en 28-1 Landenwedstrijd GER-NOR-NED B en C junioren, Chemnitz
    27 en 28-1 Landelijke selectie NK Junioren B en C, Den Haag
    27 en 28-1 Landelijke selectie NK Junioren A, Utrecht

    Februari
    3 en 4-2 Holland Cup 3 afstanden, nnb
    8 t.e.m. 25-2 Olympische Spelen, Pyeongchang
    9 t.e.m. 11-2 KPN NK junioren A/B/C allround, afstanden en mass start, Enschede
    10 en 11-2 NK Masters, nnb
    16 t.e.m. 18-2 KPN NK kortebaan junioren A/B/C, Biddinghuizen
    24-2 NK supersprint/NK pure sprint, Groningen

    Maart
    2 t.e.m. 4-3 Junior World Cup 3, Salt Lake City
    2 en 3-3 Vikingrace, Heerenveen
    3 en 4-3 WK Sprint, Changchun
    3 en 4-3 Finale HC Afstanden/ NK afstanden Neo senioren, nnb
    3 en 4-3 Mass start competitiewedstrijd 3/finale, nnb
    4-3 NSSV Talentendag, Utrecht
    9 t.e.m. 11-3 WK Junioren, Salt Lake City
    10 en 11-3 WK Allround, Amsterdam
    10-3 Haarlem 10km, Haarlem
    16 t.e.m. 18-3 World Cup Finale, Minsk
    Laatst bewerkt: 17 okt 2017

Deel Deze Pagina