Voorspellingen KPN NK Sprint Heerenveen (27-28/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 21 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Michel Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Michel Mulder
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  2. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Michel Mulder
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Michel Mulder
  3. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  4. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Letitia de Jong
    1e 1.000 m.: Lotte van Beek
    2e 500 m.: Anice Das
    2e 1.000 m.: Ireen Wüst
    Eindklassement: Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m.: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    2e 500 m.: Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  5. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Anice Das

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Daidai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Daidai Ntab
  6. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wust
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Ireen Wust
    Eindklassement Ireen Wust

    Heren
    1e 500 m. Michel Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Michel Mulder
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Michel Mulder
  7. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Daidai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  8. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m Letitia de Jong
    1e 1.000 m Lotte van Beek
    2e 500 m Letitia de Jong
    2e 1.000 m Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren:
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  9. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames:
    1e 500 m Anice Das
    1e 1.000 m Irene Wüst
    2e 500 m Floor van den Brandt
    2e 1.000 m Lotte van Beek
    Eindklassement Anice Das

    Heren:
    1e 500 m Michel Mulder
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  10. Beers

    Beers Member

    Dames:
    1e 500 m Anice Das
    1e 1.000 m Ireen Wüst
    2e 500 m Anice Das
    2e 1.000 m Ireen Wüst
    Eindklassement Anice Das

    Heren:
    1e 500 m Michel Mulder
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Michel Mulder
    2e 1.000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  11. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Anice Das
    1000 meter (1): Ireen Wüst
    500 meter (2): Anice Das
    1000 meter (2): Ireen Wüst
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren

    500 meter (1): Dai Dai Ntab
    1000 meter (1): Hein Otterspeer
    500 meter (2): Dai Dai Ntab
    1000 meter (2): Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  12. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    1e 500 m: Anice Das
    1e 1.000 m: Ireen Wüst
    2e 500 m: Floor van den Brandt
    2e 1.000 m: Lotte van Beek
    Eindklassement: Sanneke de Neeling

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  13. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Lotte van Beek

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  14. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Letitia de Jong
    1e 1.000 m Lotte van Beek
    2e 500 m Letitia de Jong
    2e 1.000 m Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Thomas Krol
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m Thomas Krol
    Eindklassement Thomas Krol
  15. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Haha, zie het nu pas. Dat was de auto-correct van mijn telefoon.
  16. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m.: Floor van der Brank
    1e 1.000 m.: Lotte van Beek
    2e 500 m.: Anice Das
    2e 1.000 m.: Ireen Wüst
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren:
    1e 500 m.: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 500 m.: Michel Mulder
    2e 1.000 m.: Thomas Krol
    Eindklassement: Thomas Krol
  17. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m Anice Das
    1e 1.000 m Lotte van Beek
    2e 500 m Anice Das
    2e 1.000 m Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Michel Mulder
    2e 1.000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  18. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    :( net te laat voor de allround
    Dames:

    1e 500 m.: Anice Das
    1e 1.000 m.: Lotte van Beek
    2e 500 m.:Letitia de Jong
    2e 1.000 m.: Lotte van Beek
    Eindklassement: Letitia de Jong

    Heren:
    1e 500 m.: Michel Mulder
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 500 m.: Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  19. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  20. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames:
    1e 500 m Floor van den Brandt
    1e 1.000 m Ireen Wüst
    2e 500 m Floor van den Brandt
    2e 1.000 m Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren

    1e 500 m Michel Mulder
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Michel Mulder
    2e 1.000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina