Ik was door mijn wekker heengeslapen, maar kwam er toen achter dat ik het gewoon kon terugkijken, positieve verrassing!
Blondin en Bowe erg leuk, ik had het ze niet meer gegeven. Hersman zei het al, bij de dames lijkt het in de toekomst vrij makkelijk te worden medailles te winnen, zo goed als alle buitenlandse toppers zijn oud. Takagi gaf vorig jaar, nadat ze alles had gewonnen, ook al aan dat ze geen goed seizoen had gereden, maar dat het blijkbaar goed genoeg was om telkens te winnen.
Nee dan de mannen, wat een gigantisch niveau in de breedte op de 1000. McLeod, die had ik echt niet verwacht, heel leuk. En dan Stolz, niet normaal. De Boo rijdt gewoon goed (eerste WC medaille ooit?), maar Herbert, De Boo is niet de gearriveerde wereldtopper die met Stolz strijdt om de dominantie he... Hij won het WCKT niet eens. Hem samen met Stolz omschrijven als koningskoppel en de 2 wonderkinderen is gewoon van de pot gerukt.
Hersman deed het wel weer goed vandaag, de stem der redelijkheid naast een bazelende spraakwaterval.
Nederland doet het voor mijn gevoel relatief goed met vrij veel medailles, maar een weekend als dit zou 3 jaar geleden groot nieuws geweest zijn qua gebrek aan succes. Dat is echt omgeslagen.