tostiees-31
Well-Known Member
Prachtige berichten! Ontzettend leuk om de berichten uit de Tsjechische media zo wat mee te krijgen!Nog wat nieuws van het Tsjechische front (overal lange artikelen in de media, die zijn echt in jubelstemming): Sáblíková is dolgelukkig met haar zilveren medaille. Werd een dag na de 3000 m met koorts wakker, maar wilde koste wat kost meedoen aan de 5000 m. Voor de wedstrijd vroeg Lollo haar: 'Wat ga je doen?' En Sáblíková: 'Ik ga eerst met je mee om je op weg te helpen en daarna zal ik wel langzaam doodgaan op de baan. Maar ik wil per se rijden.' Die heeft enorm genoten dit weekend en zei dat ze het contact met de andere schaatsters enorm gaat missen.
Zdráhalová dacht dat coach Petr Novák gek was geworden toen hij haar tijdens haar laatste rondje op de 1500 m toeschreeuwde: 'Je bent op weg naar een medaille! Gaan!' Maar die zat er zoals gewoonlijk (hij is een meester-voorspeller) niet ver naast. Ze heeft enorm veel zin in volgend jaar.
Metoděj Jílek hoopte het hele seizoen al dat hij tegen Ghiotto mocht rijden op de 10 km en die droom kwam uit. Hij is enorm ambitieus en heeft hogere doelen voor volgend jaar. Is onlangs drie weken ziek geweest en was nog niet helemaal in topconditie 'En dat kon je wel merken in de laatste twee rondjes, daar kwam ik echt tekort. Ik ga keihard trainen in de zomer, want mijn doel is Milaan'.
En waar kom ik net achter: Metoděj heeft een broertje, Filip, dat een jaar of vier jonger is en ook al flink aan de weg timmert in het inlineskaten.
Wat betreft zijn broertje: hem viel mij enkele weken geleden al op, omdat hij bij hetzelfde team als Metodej aan de slag gaat. Filip gaat dat echter nog wel doen bij de jeugd/beloften, wat dus nog niet het team is van onder anderen Metodej, Wenger en de broertjes Due Schmidt.