WK Afstanden 2008 Nagano

GoDennyGo zei:
tis dus donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag
6-7-8-9 maart
denk dat het dus woensdag op donderdag nacht/ ochtend is...
Ja, inderdaad. Het is in Japan van donderdag t/m zondag, dus voor ons donderdagochtendvroeg tot zondagmiddag.
 
GoDennyGo zei:
dat gaat echt lastig worden... zit ik in egypte...
maar ik weet cker dat ik er nog wel wat van mee ga krijgen... tis vakantie ten slotte
Gewoon goed zoeken naar een streaming-videosite. Voordeel is wel dat het verschil in tijd tussen Japan en Egypte kleiner is. :-)
 
ja hahahah had ik ookal bedacht, dus voor mij nog 1 uurtje... eerder op?of niet? nou ja, lekker boeiend, zoek dan idd een hotel met een goeie wifi en ikke volg gewoon t wk afstanden! :D

en ach, volgend jaar ben ik er zelf bij...
 
GoDennyGo zei:
ja hahahah had ik ookal bedacht, dus voor mij nog 1 uurtje... eerder op?of niet? nou ja, lekker boeiend, zoek dan idd een hotel met een goeie wifi en ikke volg gewoon t wk afstanden! :D

en ach, volgend jaar ben ik er zelf bij...
Nee, omdat het in Egypte later is dan in Nederland, hoef je een uur of twee minder veel te vroeg op te staan.
 
Oooh neeeeeee
mijn schaatsclub waarbij ik in het bestuur zit heeft besloten dan een trainingskamp te organiseren. Ikzelf ben niet het gehele weekend aanwezig en heb dus niet zelf de data uitgekozen maar moet onder dwang een nachtje komen, maar als ik dit had geweten :cry:
 
Ikke2009 zei:
Zijn er nog mensen die, net als ik, naar Nagano afreizen?
Ga je dan echt alleen maar voor het schaatsen of plak je er nog een mooie rondreis door het land van de rijzende zon aan vast?
 
leenstrafan zei:
Ikke2009 zei:
Zijn er nog mensen die, net als ik, naar Nagano afreizen?
Ga je dan echt alleen maar voor het schaatsen of plak je er nog een mooie rondreis door het land van de rijzende zon aan vast?

11 dagen naar Japan die worden afgesloten met de WK afstanden :D
Ik ga dus ook nog wat zien van het, volgens de reisgidsen, mooie land :) Heb er in elk geval superveel zin in!
 
Tijdsverschil met Japan is 8 uur. We moeten dus op om:
Donderdag: 06.00 (begint om 14.00 plaatselijke tijd)
Vrijdag: 03.30 (begint om 11.30)
Zaterdag: 04.00 (begint om 12.00)
Zondag: 06.00 (begint om 14.00)

Zendt de NOS het live uit? Zo ja, dan ga ik alle dagen denk ik vroeg mijn bed uit. Niet om 03.30, maar om 5 uur ofzo. Lekker met een kop koffie schaatsen kijken in een leeg huis. Lijkt me heerlijk ;).
 
Dat is hier te lezen:
http://www.knsb.nl/content/langebaan/do ... iteria.pdf

Het komt er kortweg op neer dat meestal de beste van de WC Finale in Heerenveen mag gaan, aangevuld met de beste van het klassement van de World Cup en de derde plek is een aanwijsplek, maar zal in principe gegeven worden aan de nummer twee van de Finale in Thialf.
 
Toch wel fijn, hoef ik tenminste niet op te staan voor het schaatsen, maar kan ik gewoon s'avonds kijken (zit nml in amerika, nog eens 6 uur tijdverschil).
 
Pfjoe, wat ellendig vroeg! Ik heb wel donderdag en vrijdag vrij genomen op mijn werk, zodat ik alles kan zien. Maar vooral vrijdag is wel extreem vroeg, brrrrrr. :?
 
Back
Top