Voorspellingen Essent ISU WK Allround Heerenveen (22-23/03) - VSS-finale

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 17 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het Essent ISU WK Allround in Heerenveen (22-23/03):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.*
    Eindklassement

    * Daarnaast als extra voorspelling om ex aequo-plaatsen (vooral t.a.v. het eindpodium) te voorkomen wordt jullie verzocht de winnende eindtijd van de 10.000 m. te voorspellen.

    Uit het reglement:
    Voorspellen: de winnaars per afstand en de winnaar van het eindklassement
    Puntentelling: 1 punt per goed voorspelde afstandswinnaar; eindklassement: 3 pnt. als de voorspelde winnaar 1e wordt, 2 pnt. als hij/zij 2e wordt en 1 punt als hij/zij 3e wordt

    In totaal zijn dus 14 punten te behalen.

    Notaris

    Net als voorgaande jaren is besloten een 'notaris' aan te wijzen naar wie de voorspellingen via een PB gestuurd kunnen worden, zodat er door de overgebleven kanshebbers niet onderling afgekeken kan worden en zodoende de ontknoping in het VSS zo eerlijk mogelijk kan verlopen.

    Krizz is bereid gevonden als notaris op te treden. Stuur je voorspellingen via een PB aan hem. Hij plaatst dan vlak na de sluitingstijd de ingekomen voorspellingen hier in dit topic.

    Het is de bedoeling dat alleen de overgebleven kanshebbers voor het eindpodium de mogelijkheid hebben hun voorspellingen naar hem te mailen. Dit zijn degenen die op dit moment in de top-13 (>=87 punten) staan.

    Natuurlijk mogen deze deelnemers, als zij daar de voorkeur aan geven, hun voorspellingen ook gewoon hier direct in dit topic plaatsen. Voor de rest van de deelnemers (kansloos voor het eindpodium) is er géén PB-optie (gewoon hier in dit topic plaatsen).

    Sluitingstijd: zaterdag 22 maart 12:00 uur

    Weekprijzen:
    Eindprijzen:
    • voor de nummer 1: gesigneerde trui + 2 bidons (beschikbaar gesteld door BESLIST.nl)
    • voor de nummer 2: gesigneerde trui + 1 bidon (beschikbaar gesteld door BESLIST.nl)
    • voor de nummer 3: ongesigneerde trui + 1 bidon (beschikbaar gesteld door BESLIST.nl)

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.

    Let op: Je mag maar één voorspelling doen en deze niet meer aanpassen!

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Kijk hier voor het volledige reglement.


    Het VSS wordt gesponsord door:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Laatst bewerkt: 21 mrt 2014
  2. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Joelia Skokova
    1.500 m.: Irene Schouten
    3.000 m.: Diane Valkenburg
    5.000 m.: Yvonne Nauta
    Eindklassement: Olga Graf

    Heren
    500 m.: Koen Verweij
    1.500 m.: Koen Verweij
    5.000 m.: Jan Blokhuijsen
    10.000 m.: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Jan Blokhuijsen
  3. Celebithil

    Celebithil Member

    Dames
    500 m.: Joelia Skokova
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Yvonne Nauta
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m.: Konrad Niedzwiedski
    1.500 m.: Zbigniew Brodka
    5.000 m.: Jan Blokhuijsen
    10.000 m.: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Koen Verweij
  4. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  5. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Koen Verweij
  6. Svenfan1

    Svenfan1 Active Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Håvard Bøkko
    1.500 m. Bart Swings
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  7. frederica

    frederica Active Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Koen Verweij
  8. inobmaZ

    inobmaZ Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen


    Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
  9. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  10. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Joelia Skokova
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Yvonne Nauta
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m.: Koen Verweij
    1.500 m.: Koen Verweij
    5.000 m.: Jan Blokhuijsen
    10.000 m.: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Koen Verweij
  11. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedski
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m.* Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen

    Winnende eindtijd 10 kilometer: 12.59,78
  12. J.H.J. Berton

    J.H.J. Berton Member

    Dames
    500 m.: Joelia Skokova
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Yvonne Nauta
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m.: Konrad Niedzwiedski
    1.500 m.: Zbigniew Brodka
    5.000 m.: Jan Blokhuijsen
    10.000 m.: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Koen Verweij

    Eindtijd 10.000 meter 12.54.37
  13. sanghwa _o_

    sanghwa _o_ Well-Known Member

    Dames
    500 m: Joelia Skokova
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Yvonne Nauta
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m.: Havard Bokko
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Jan Blokhuijsen
    10.000 m.: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Koen Verweij
  14. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m.: Yekaterina Shikhova
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Yvonne Nauta
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m.: Konrad Niedzwiedski
    1.500 m.: Koen Verweij
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Koen Verweij
  15. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedski
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Koen Verweij
  16. A34

    A34 Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m.Yvonne Nauta
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Zbigniew Bródka

    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen met de winnende tijd van 13.03.34
    Eindklassement Koen Verweij
  17. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Mijn eerste voorspelling in het VSS, als "opwarmertje" voor het volgend schaatsseizoen.

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Yvonne Nauta
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m.* Jan Blokhuijsen (13:02,75)
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  18. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Olga Graf
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.* Jan Blokhuijsen (13.05.67)
    Eindklassement Koen Verweij
  19. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Dames
    500 m: Ireen Wüst
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Ireen Wüst
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m: Koen Verweij
    1.500 m: Koen Verweij
    5.000 m: Jan Blokhuijsen
    10.000 m: Jan Blokhuijsen (in 12.58.85)
    Eindklassement: Koen Verweij
  20. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500m Ireen Wust
    1500m Ireen Wust
    3000m Ireen Wust
    5000m Ireen Wust
    Eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500m Konrad Niedzwiedzki
    1500m Denis Yuskov
    5000m Koen Verweij
    10000m Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina