Liefde bij het schaatsen!! 2005- 2008

Status
Niet open voor verdere reacties.
idd, rick, ik was wat blind gisteren, drie keer het hele topic door en vervolgens het nog steeds niet zien.... :oops:
 
Re: Joey

marathon-man zei:
Zaterdag zag ik Joey Cheek met een zeer fraaie blonde dame lopen. Ik hoop dat ze schaatst :lol:

Weet iemand al namen en maten :?: :oops:

MM

Was mij ook al opgevallen (niet dat ik in haar maten ben geinteresseerd :roll: ). Joey kwam haar namelijk zondag een kusje brengen, nou ja .... kusje, zeg maar een beste zoen. Ook Kip Carpenter´s vriendinnetje mag er trouwens zijn, haha al kon het schaatsen haar niet bijster boeien, ze viel bijna op Kip´s schouder in slaap :)
 
Haha dat bedoel ik niet..
Ik bedoel.. is Jan zelf op zoek naar een vriendin?? Is die het single zijn zat?? Wil die dat aan z'n Fanclub overlaten of zoekt ie liever zelf? Heeft hij de tijd?
 
Haha, kep geen idee meid..
Hij is wel gigantisch druk met 't schaatsen maarjah.. als er een leuke meid om de hoek komt kijken.. Je weet 't niet hae.. :wink:

Maar ik screen de dames dus eerst ff.. :lol:
 
Nou en of!!! Die Chad lust er cker wel pap van!
Jullie hadden hem eens op de After Party van het IJsgala moeten zien ;)

IK heb me kostelijk vermaakt!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top