Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
En Bol is zelf naar de 800m 'gevlucht'.Gelukkig is Sidney nu in verwachting. Helaas zie ik dat Stolz nog niet doen.
Oh natuurlijk! Het was inderdaad Eric Heiden.Jake Paul lijkt toch niet echt op Eric Heiden.....
Ik denk dat loting wel bepalend is op zo'n korte afstand.Wie zou gisteren gewonnen hebben als stolz en de boo niet tegen elkaar hadden gereden? Want stolz is wel extreem goed in tegen een tegenstander rijden...
Ja, snap ik ook. Ik vind het wel mooi dat hij de drie kortste afstanden gewoon rijdt. En ook nog op belachelijk hoog niveau.In tegenstelling tot sommige anderen vind ik het heel erg leuk dat Stolz gewonnen heeft. Ik gun het Jenning ook wel natuurlijk, maar Stolz heeft drie seizoenen alle drie de afstanden gedomineerd en dan gun ik het hem heel erg dat hij dat ook met drie Olympische titels kan bekronen. Maar ja, dat is natuurlijk heel erg persoonlijk wat je hiervan vind, en ik ben in ieder geval wel blij dat Stolz het niet cadeau krijgt.
Eigenlijk best problematisch dat een loting zo'n vitaal is om succes in het schaatsen te behalen. Ik denk dat dat eigenlijk het grootste probleem van het lange baan schaatsen is, waar ik ook niet echt een oplossing voor kan verzinnen.Ik denk dat loting wel bepalend is op zo'n korte afstand.
Ach, je redding kan best dichtbij zijnJa, snap ik ook. Ik vind het wel mooi dat hij de drie kortste afstanden gewoon rijdt. En ook nog op belachelijk hoog niveau.
Waar het hem vooral in zit bij mij: de overmacht. Hij heeft won alle wereldbekerwedstrijden over 1000 en 1500 meter. Met déze verschillen:
0,36, 0,11, 1,04, 0,58 en 0,37 (1000m)
0,54, 0,21, 0,76, 0,79 en 1,23 (1500m)
Op WB2 na is dat echt belachelijke dominantie. Dan ben je op twee prachtige afstanden al je spanning al kwijt.
In vergelijking met, bijvoorbeeld, Femke Kok, vind ik het verschil ook nog dat Femke niet binnen een jaar al wereldtop was. Die zie je elk jaar groeien en beter worden. Stolz was al goed, reed in z’n eerste wereldbekerseizoen twee keer een 1000m: B-groep en vervolgens zilver.
Tot slot heb je bij Stolz ook nog eens het gevoel dat als een Kongshaug hem twee keer verslaat, hij vervolgens een 1.39 rijdt om een statement te maken.
Afijn, het is knap en Stolz is een fenomeen. Maar ik ben er klaar mee![]()
Leuk, maar ik zie Stolz niet met van der Poel en Pogacar de Poggio of de Oude Kwaremont overgaan na meer dan 260 km.Ach, je redding kan best dichtbij zijn
Individueel mag je ook weglaten hoorEven een nuance in alle feestvreugde. Worden dit de eerste Winterspelen sinds 1994 zonder individuele gouden medaille voor de Nederlandse mannen ?
Die kans is groot ja. Tenzij Bergsma nog een konijn uit de hoge hoed tovert op de Mass startIndividueel mag je ook weglaten hoor![]()
Sinds deze spelen heet dat een Conijn uit de grote Tas.Die kans is groot ja. Tenzij Bergsma nog een konijn uit de hoge hoed tovert op de Mass start
Ja ik vind het fantastisch dat ze twee keer tegen elkaar mochten rijden. Hét duel van de Spelen tot nu toe. Prachtig!Wat wel grappig is is dat best wat mensen hier op het forum wel genoeg lijken te hebben van de loting Stolz-De Boo, terwijl De Boo zelf het wel mooi vindt: "De Boo zei vooraf dat hij graag tegen Stolz wilde rijden. "Kom maar op", had de Nederlander nog brutaal gezegd. Nerveus was hij wel, gaf De Boo toe. Maar ook vol vertrouwen na zijn zilveren medaille op de kilometer."
tja, beetje onmogelijk te voorkomen. In het shorttrack is dit doorgaans nog veel extremer. Je zou maar tegen Stoddard rijden op deze spelen..... Volgens mij is er geen sport te bedenken waarin je niet dit soort elementen hebt die het eventueel oneerlijk makenEigenlijk best problematisch dat een loting zo'n vitaal is om succes in het schaatsen te behalen. Ik denk dat dat eigenlijk het grootste probleem van het lange baan schaatsen is, waar ik ook niet echt een oplossing voor kan verzinnen.
Laatste rit is vaak trager, zeker op korte afstanden. Binnen of buiten starten maakt vaak best verschil. Welke tegenstander krijg je.. Hoe kleiner de onderlinge verschillen, hoe groter dit probleem wordt
