WielerVSS: Wegwedstrijd mannen (20)

Discussie in 'Wielrennen' gestart door Jippie, 19 jun 2017.

  1. Jippie

    Jippie Active Member

    NK Wielrennen 2017 Montferland: wegwedstrijd mannen

    Zondag 25 juni 2017
    Het 231 kilometer lange parcours van het NK-wegwielrennen zit vol glooiingen en dat loopt op tot een totaal van zo'n 1.500 hoogtemeters. De race vindt plaats in Montferland, nabij de grens met Duitsland. Op ruim 8 kilometer van de aankomst ligt een klimmetje van 800 meter à 6%, terwijl de laatste 600 meter vals plat is.

    De NK wegwedstrijd begint om 11:30 en dus ook deadline.
    Jullie kunnen je VSS hieronder neerzetten of insturen naar wielervssschaatsforum@gmail.com

    Deelnemers zijn:

    Team Lotto NL-Jumbo
    1. Dylan Groenewegen
    2. Twan Castelijns
    3. Steven Lammertink
    4. Timo Roosen
    5. Antwan Tolhoek
    6. Koen Bouwman
    7. Daan Olivier
    8. Bert-Jan Lindeman
    9. Martijn Keizer
    10. Steven Kruijswijk
    11. Robert Gesink
    12. Lars Boom
    13. Thomas Leezer
    14. Jos van Emden
    15. Stef Clement
    16. Bram Tankink

    Team Sunweb
    17. Lennard Hofstede
    18. Mike Teunissen
    19. Wilco Kelderman
    20. Tom Dumoulin
    21. Ramon Sinkeldam
    22. Albert Timmer
    23. Tom Stamsnijder
    24. Laurens ten Dam
    25. Roy Curvers
    26. Sam Oomen

    Roompot – Nederlandse Loterij
    27. Elmar Reinders
    28. Nick van der Lijke
    29. Raymond Kreder
    30. Jeroen Meijers
    31. Coen Vermeltfoort
    32. Tim Ariesen
    33. Etienne van Empel
    34. Jesper Asselman
    35. Martijn Tusveld
    36. Taco van der Hoorn
    37. Berden de Vries
    38. Pim Ligthart
    39. Oscar Riesebeek
    40. Sjoerd van Ginneken
    41. Brian van Goethem
    42. Pieter Weening
    43. Jens Mouris

    Cannondale Drapac
    44. Dylan van Baarle
    45. Wouter Wippert
    46. Tom-Jelte Slagter
    47. Sebastian Langeveld

    BMC Racing Team
    48. Floris Gerts

    Katusha
    49. Maurits Lammertink

    Lotto-Soudal
    50. Moreno Hofland

    Quick-Step Floors
    51. Niki Terpstra

    Team Sky
    52. Danny van Poppel
    53. Wout Poels

    Trek – Segafredo
    54. Boy van Poppel
    55. Bauke Mollema
    56. Koen de Kort

    Aqua Blue Sport
    57. Peter Koning
    58. Michel Kreder

    Baby Dump Cycling Team
    59. Arvid de Kleijn
    60. Rick Ottema
    61. Robbert de Greef
    62. Koos Jeroen Kers
    63. René Hooghiemster
    64. Harry Sweering
    65. Folkert Oostra
    66. Merijn Korevaar

    Beat Cycling B.V.
    67. Piotr Havik

    Beobank – Corendon
    68. David van der Poel

    Bike Aid
    69. Adne van Engelen

    Cyclesport.se – Memil Pro cycling
    70. Yannick Janssen

    Delta Cycling Rotterdam
    71. Jan Willem van Schip
    72. Luuc Bugter
    73. Ike Groen
    74. Dennis Bakker
    75. Jason van Dalen
    76. Daan Meijers

    Destil-Jo Piels Cycling Team
    77. Twan Brusselman
    78. Jeff Vermeulen
    79. Dion Beukeboom
    80. Joey van Rhee
    81. Rens te Stroet
    82. Tim Kerkhof
    83. Peter Schulting
    84. Jochem Hoekstra
    86. Gert-Jan Bosman
    87. Twan van den Brand

    Development Team Sunweb
    85. Marc Goos

    Era – Circus
    88. Toon Wouters

    Habitat Mountainbike Team
    89. Henk Jaap Moorlag

    Hengxiang Cycling Team
    90. Marc de Maar

    Israel Cycling Academy
    91. Dennis van Winden

    Manzana Postobon Team
    92. Jetse Bol

    Metec TKH Cycling Team
    93. Maarten van Trijp
    94. Johim Ariesen
    95. Tijmen Eising
    96. Jasper de Laat
    97. Sjoerd Kouwenhoven
    98. Jasper Hamelink
    99. Robbie van Bakel
    100. Jarno Gmelich Meijling

    Monkey Town Cycling Team
    101. Sven van Luijk
    102. Joris Blokker
    103. Rick van Breda
    104. Stephan Bakker
    105. Maarten de Jonge
    106. Bram Nolten
    107. Ivar Slik
    108. Jasper Ockeloen
    109. Remco te Brake

    Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
    110. Barry Markus

    Tarteletto – Isorex
    111. Rob Ruijgh

    Team Differdange – Losch
    112. Wayne Stijns
    113. Tom Vermeer

    Team Novo Nordisk
    114. Gerd de Keijzer
    115. Brian Kamstra
    116. Hendrikus van IJzendoorn
    117. Martijn Verschoor

    Team Raleigh-GAC
    118. Yoeri Havik

    Team Vorarlberg
    119. Reinier Honig

    Telenet Fidea Lions
    120. Corne van Kessel
    121. Lars van der Haar

    Veranda’s Willems – Crelan
    122. Stan Godrie
    123. Huub Duijn

    Vlasman Cycling Team
    124. Jasper Bovenhuis
    125. Melvin van Zijl
    126. Robin Wennekes
    127. Roy Eefting
    128. Joost van der Burg
    129. Robert Bovenhuis
    130. Wim Stroetinga
    131. Michael Vingerling

    Wanty – Groupe Gobert
    132. Wesley Kreder
    133. Marco Minnaard

    Deelnemerslijst bijgewerkt tot 19 juni en ik zal proberen de wijzigingen bij te houden.
    fransvanbakel vindt dit leuk.
  2. Boertje

    Boertje Member

    Kelderman
    Oomen
    Lammertink, Maurits
    Mollema
    van Baarle
  3. Joris180

    Joris180 Active Member

    Groenewegen
    Van Baarle
    Langeveld
    Van Poppel
    Kelderman
  4. proeme

    proeme Well-Known Member

    Langeveld
    Van Baarle
    Groenewegen
    Dumoulin
    Gesink
  5. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Toch mooi om van die namen van een categorie waarvan je denkt 'waar zijn ze gebleven' hier weer terug te lezen:
    Rob Ruijgh, Jetse Bol, Marc de Maar, Dennis van Winden, Reiner Honig...allemaal naar kleinere ploegen in exotische landen.
    Dat dit er vijf zijn, wil niet zeggen dat het mijn voorspelling is hoor! Al zou ik het mooi vinden als zo iemand mee zou kunnen doen in de finale.
    Jippie vindt dit leuk.
  6. Ad Huizer

    Ad Huizer New Member

    Dylan Groenewegen
    Timo Roosen
    Lars Boom
    Robert Gesink
    Pim Ligthart
  7. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Groenewegen
    Hofland
    Vermeltfoort
    Sinkeldam
    Boom
  8. Jippie

    Jippie Active Member

    Floris Gerts (nr.48) en Niki Terpstra (nr.51) starten niet. Maar ik denk dat jullie dat allang wisten.
  9. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Bij de vrouwen zit Aafke Soet in de kopgroep, die naast talentvol wielrenster ook een talentvol shorttrackster is. Nog wel een paar andere schaatsers ook.
  10. Joris180

    Joris180 Active Member

    Groenewegen
    Van Baarle
    Hofland
    Gesink
    Van Poppel
  11. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Boom
    Van der Poel
    Groenewegen
    Dumoulin
    Van der Lijke
  12. sarah

    sarah Active Member

    Groenewegen
    Hofland
    Slagter
    Langeveld
    Teunissen
  13. eddycorina

    eddycorina Member

    Groenewegen
    Hofland
    Lammertink
    Gesink
    Boom
  14. Jaco

    Jaco Active Member

    Van Baarle
    Hofland
    Van Poppel, Danny
    Gesink
    Teunissen
  15. Joris180

    Joris180 Active Member

    Groenewegen
    Van Baarle
    Hofland
    Gesink
    Maurits Lammertink
  16. Jippie

    Jippie Active Member

    Groenewegen
    Van Baarle
    Hofland
    Boom
    Gesink
  17. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Groenewegen
    Van Baarle
    Hofland
    Gesink
    Vermeltfoort
  18. fudd

    fudd Member

    Groenewegen
    D Van Poppel
    Hofland
    Stroetinga
    Sinkeldam
  19. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Groenewegen
    Hofland
    Van Baarle
    Dumoulin
    Boom
  20. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Terpstra helaas niet
    van Baarle
    D. van Poppel
    Langeveld
    Gesink
    Slagter

Deel Deze Pagina