WielerVSS: Tijdrit mannen (19)

Discussie in 'Wielrennen' gestart door Jippie, 19 jun 2017.

  1. Jippie

    Jippie Active Member

    Woensdag 21 juni 2017 -
    De individuele tijdrit voor mannen tijdens de NK wegwielrennen gaat om 17:30 uur van start
    Deadline is dus ook om 17:30. Jullie VSS kunnen jullie hieronder plaatsen of naar:

    wielervssschaatsforum@gmail.com sturen

    Officiële website: https://www.knwu.nl/mededelingen/nk-wielrennen-2017-montferland


    Starttijden Blok 1
    17:30 Coen Rijpma (NWV Groningen)
    17:31 Melvin Bos (West Frisia)
    17:32 Marien Bogerd (WV De IJsselstreek)
    17:33 Pieter Scheerens (WV Noord-Holland)
    17:34 Bob Wubben (Westland Wil Vooruit)
    17:35 Sjors Handgraaf (RTV De Bollenstreek)
    17:36 Jeffrey Doornbusch (WV Breda)
    17:37 Jan Arie Scherff (GRC Jan van Arckel)
    17:38 Dylan de Kok (ZRTC Theo Middelkamp)
    17:39 Jeroen Visser (BRC Kennemerland)
    17:40 Tim Rodenburg (RWC Ahoy)
    17:41 Bert Smilda (WV de Kannibaal)
    17:42 Jan Lof (WTC de Amstel)
    17:43 Arian Stolwijk (WTOS Delft)
    17:44 Roy Eefting (Vlasman Cycling Team)
    17:45 Marc Goos (Development Team Sunweb)
    17:46 Tijmen Eising (Metec – TKH Continental Cyclingteam)
    17:47 Luuc Bugter (Delta Cycling Rotterdam)
    17:48 Daan Olivier (Team Lotto NL – Jumbo)
    17:49 Remco Grasman (FTC Marknesse)
    17:50 Berden de Vries (Roompot – Nederlandse Loterij)
    17:51 Koen Bouwma (Team Lotto NL – Jumbo)
    17:52 Sam Oomen (Team Sunweb)
    17:53 Brian Goethem (Roompot – Nederlandse Loterij)
    17:54 Robert Gesink (Team Lotto NL – Jumbo)

    Blok 2
    18:30 Jan Essers WV Noord-Holland
    18:31 Timon Ratering (Sensa-kanjers voor kanjers Cyclingteam)
    18:32 Martijn Dijkstra (WV De Jonge Renner)
    18:33 Erik van Lakerveld (LRTV Swift)
    18:34 Michael-Angelo Romana (TWC Tempo)
    18:35 Luuk Jansen W(.V. Eemland)
    18:36 Bjorn Koeman (DRC De Mol)
    18:37 Nick van der Meer (Westland Wil Vooruit)
    18:38 Casper van Wijck (RWC Ahoy)
    18:39 Gerwin Coljé (UWTC De Volharding)
    18:40 Wieger van der Wier (WV De Kannibaal)
    18:41 Ronan van Zandbeek (Willebrord Wil Vooruit)
    18:42 Ike Groen (Delta Cycling Rotterdam)
    18:43 Jasper Bovenhuis (Vlasman Cycling Team)
    18:44 Rick van Breda (Monkey Town Continental Team)
    18:45 Dion Beukeboom Destil – (Jo Piels Cycling Team)
    18:46 Martijn Tusveld (Roompot – Nederlandse Loterij)
    18:47 Steven Lammertink (Team Lotto NL – Jumbo)
    18:48 Peter Koning (Aqua Blue Sport)
    18:49 Jens Mouris (Roompot – Nederlandse Loterij)
    18:50 Stef Clement (Team Lotto NL – Jumbo)
    18:51 Wilco Kelderman (Team Sunweb)
    18:52 Oscar Riesebeek (Roompot – Nederlandse Loterij)
    18:53 Jos van Emden (Team Lotto NL – Jumbo)
    18:54 Tom Dumoulin (Team Sunweb)

    Met dank aan Touretappe.nl
    Deelnemerslijst bijgewerkt tot 19 juni en ik zal proberen de wijzigingen bij te houden
    Laatst bewerkt: 19 jun 2017
    Nogevendit en fransvanbakel vinden dit leuk.
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Active Member

    Clement
    Van Emden
    Dumoulin
    Oomen
    Tusveld
  3. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Van Emden
    Dumoulin
    Clement
    Kelderman
    Tusveld
  4. proeme

    proeme Well-Known Member

    Van Emden
    Kelderman
    Clement
    Dumoulin
    Mouris
  5. fudd

    fudd Member

    Van Emden
    Clement
    Dumoulin
    Gesink
    Mouris
  6. eddy

    eddy Member

    Van Emden
    Dumoulin
    Clement
    Lammertink
    Mouris
  7. fransvanbakel

    fransvanbakel Member

    Jippie, bedankt voor de service.

    Met dank aan Touretappe.nl
    Deelnemerslijst bijgewerkt tot 19 juni en ik zal proberen de wijzigingen bij te houden[/QUOTE]
    Nogevendit en Jippie vinden dit leuk.
  8. Jippie

    Jippie Active Member

    Dumoulin
    van Emden
    Clement
    Tusveld
    Riesebeek
    Laatst bewerkt: 21 jun 2017
  9. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    van Emden
    Dumoulin
    Lammertink
    Clement
    Kelderman
  10. sarah

    sarah Active Member

    Dumoulin
    van Emden
    Koning
    Clement
    Bouwman
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    Van Emden
    Clement
    Dumoulin
    Lammertink
    Mouris
  12. Boertje

    Boertje Member

    Van Emden
    Kelderman
    Dumoulin
    Clement
    Mouris
  13. willempaap

    willempaap Member

    Van Emden
    Dumoulin
    Clement
    Kelderman
    Lammertink
  14. Jaco

    Jaco Active Member

    Clement
    Van Emden
    Dumoulin
    Kelderman
    Lammertink
  15. Joris180

    Joris180 Active Member

    Van Emden
    Dulmoulin
    Lammertink
    Clement
    Riesebeek
  16. eddycorina

    eddycorina Member

    Dumoulin
    Van Emden
    Lammertink
    Clement
    Koning
  17. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Van Emden
    Dumoulin
    Clement
    Kelderman
    Gesink

    Wat doen er veel (voormalige) langebaanschaatsers mee!
  18. Jippie

    Jippie Active Member

    Voor zo ver ik kan nagaan zijn er geen veranderingen op de lijst van deelnemers.
    Geen tv uitzending :-( ....iemand een livestream link?
  19. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dumoulin
    Van Emden
    Clement
    Kelderman
    Lammertink
  20. Jippie

    Jippie Active Member

    Toch wel....Kelderman start niet!

Deel Deze Pagina