Voorspellingen Olympische Winterspelen PyeongChang (10-24/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 5 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: N. Kodaira
    1000m: H. Bergsma-Richardson
    1500m: L. van Beek
    3000m: I. Wüst
    5000m: M. Sablikova
    Mass Start: I. Blondin
    Team P: Japan

    Heren:
    500m: H. Lorentzen
    1000m: K. Nuis
    1500m: K. Nuis
    5000m: S. Kramer
    10000m: S. Kramer
    Mass Start: J. Mantia
    Team P: Nederland
  2. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter: Sang Hwa Lee
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1.500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1000 m. Kjeld Nuis
    1500 m. Koen Verweij
    5000 m. Sven Kramer
    10000 m. Sven Kramer
    Mass Start: Koen Verweij
    Team Pursuit: Nederland
  3. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaire
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Miho Takagi
    5.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Bo Reu Kim
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Kjeld Nuis
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Mass Start: Seung Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
  4. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren:
    500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  5. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  6. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Ivanie Blondin
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
  7. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Kim Bo-Reum
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sven Kramer
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  8. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500m Nao Kodaira
    1000m Nao Kodaira
    1500m Miho Takagi
    3000m Ireen Wüst
    5000m Ivanie Blondin
    MS Irene Schouten
    TP Japan

    Heren
    500m Mika Poutala
    1000m Kjeld Nuis
    1500m Koen Verweij
    5000m Sven Kramer
    10000m Sven Kramer
    MS Seung-Hoon Lee
    TP Nederland
  9. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan

    Heren:
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sven Kramer
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  10. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames:
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Esmee Visser
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren:
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sven Kramer
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
  11. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Tagaki
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  12. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Tagaki
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  13. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Bo Reu Kim
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Koen Verweij
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Ted Jan Bloemen
    Mass Start: Seun-Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
  14. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ivanie Blondin
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  15. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren:
    500 m. Mika Poutala
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  16. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Mass Start: Bo-Reum Kim
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sven Kramer
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  17. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1.000 m: Jorien ter Mors
    1.500 m: Heather Bergsma
    3.000 m: Miho Takagi
    5.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m: Joey Mantia
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Koen Verweij
    Team Pursuit: Zuid-Korea
  18. Stresser

    Stresser Member

    500 meter: Kodaira
    1000 meter: Kodaira
    1500 meter: M. Takagi
    3000 meter: Wust
    5000 meter: Visser
    Massastart: Blondin
    Team Pursuit: Japan


    500 meter: R. Mulder
    1000 meter: Nuis
    1500 meter: Verweij
    5000 meter: Kramer
    10000 meter: Kramer
    Massastart: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  19. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
  20. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dames
    500m Nao Kodaira
    1000m Jorien ter Mors
    1500m Heather Bergsma
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Ivanie Blondin
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Japan

    Heren
    500m Ronald Mulder
    1000m Kai Verbij
    1500m Kjeld Nuis
    5000m Peter Michael
    10000m Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team pursuit Zuid-Korea
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina