Voorspellingen KPN NK Allround Heerenveen (27-28/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 21 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 m Linda de Vries
    1500 m Linda de Vries
    3000 m Annouk van der Weijden
    5000 m Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m Tijmen Snel
    1500 m Marcel Bosker
    5000 m Marcel Bosker
    10000 m Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  2. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Linda de Vries
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Linda de Vries

    Heren
    500 m. Thomas Geerdink
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bokser
  3. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Annouk van der Weijden
    1.500 m. Annouk van der Weijden
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Thijs Roozen
    1.500 m. Thomas Geerdinck
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  4. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Annouk van der Weijden
    1.500 m. Annouk van der Weijden
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Melissa Wijfje
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Thomas Geerdink
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  5. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Linda de Vries
    1.500 m.: Linda de Vries
    3.000 m.: Annouk van der Weijden
    5.000 m.: Annouk van der Weijden
    Eindklassement: Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m.: Thomas Geerdinck
    1.500 m.: Marcel Bosker
    5.000 m.: Marcel Bosker
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  6. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Linda de Vries
    1.500 m.: Melissa Wijfje
    3.000 m.: Annouk van der Weijden
    5.000 m.: Annouk van der Weijden
    Eindklassement: Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m.: Tijmen Snel
    1.500 m.: Marcel Bosker
    5.000 m.: Marcel Bosker
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  7. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Linda de Vries
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Thijs Roozen
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  8. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m Linda de Vries
    1500 m Linda de Vries
    3000 m Annouk van der Weijden
    5000 m Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m Thomas Geerdink
    1500 m Marcel Bosker
    5000 m Marcel Bosker
    10000 m Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  9. eddy

    eddy Active Member

    wordt
    500 m. Linda de Vries
    1500 m. Linda de Vries
    3000 m. Annouk van der Weijden
    5000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Tijmen Snel
    1500 m. Marcel Bosker
    5000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  10. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m Linda de Vries
    1.500 m Linda de Vries
    3.000 m Annouk van der Weijden
    5.000 m Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m Thomas Geerdink
    1.500 m Marcel Bosker
    5.000 m Marcel Bosker
    10.000 m Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  11. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    500 m. Melissa Wijfje
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Tijmen Snel
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  12. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m Linda de Vries
    1500 m Linda de Vries
    3000 m Linda de Vries
    5000 m Annouk van der Weijden
    Eindklassement Linda de Vries

    Heren
    500 m Thomas Geerdinck
    1500 m Marcel Bosker
    5000 m Marwin Talsma
    10000 m Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  13. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Tijmen Snel
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  14. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames;
    500 m.: Linda de Vries
    1.500 m.: Melissa Wijfje
    3.000 m.: Annouk van der Weijden
    5.000 m.: Annouk van der Weijden
    Eindklassement: Annouk van der Weijden

    Heren:
    500 m.: Tijmen Snel
    1.500 m.: Marcel Bosker
    5.000 m.: Marcel Bosker
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  15. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter: Melissa Wijfje
    1500 meter: Melissa Wijfje
    3000 meter: Annouk van der Weijden
    5000 meter: Annouk van der Weijden
    Eindklassement: Annouk van der Weijden

    Heren
    500 meter: Jan Blokhuijsen
    1500 meter: Jan Blokhuijsen
    5000 meter: Jan Blokhuijsen
    10000 meter: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Jan Blokhuijsen
  16. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    500 m: Linda de Vries
    1500 m: Melissa Wijfje
    3000 m: Linda de Vries
    5000 m: Annouk van der Weijden
    Eindklassement: Melissa Wijfje
    Heren
    500 m: Thijs Roozen
    1500 m: Marcel Bosker
    5000 m: Marcel Bosker
    10000 m: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  17. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Tijmen Snel
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  18. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m. Thijs Roozen
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Marcel Bosker
  19. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Annouk van der Weijden
    5.000 m. Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m.Tijmen Snel
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  20. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m Linda de Vries
    1500 m Linda de Vries
    3000 m Annouk van der Weijden
    5000 m Annouk van der Weijden
    Eindklassement Annouk van der Weijden

    Heren
    500 m Tijmen Snel
    1500 m Marcel Bosker
    5000 m Marcel Bosker
    10000 m Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina