Voorspellingen ISU World Cup Salt Lake City (08-10/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 3 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Miho Takagi
    Mass Start: Kim Bo-Reum
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m.: Ronald Mulder
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Japan
  2. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Miho Takagi
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Noorwegen
  3. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Miho Takagi
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren:
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Canada
  4. Beers

    Beers Member

    Dames:
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Miho Takagi
    Mass Start: Nana Takagi
    Team Pursuit: Japan

    Heren:
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Noorwegen
  5. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Alexis Contin
    Team Pursuit: Noorwegen
  6. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter: Nao Kodaira
    1500 meter: Marit Leenstra
    3000 meter: Miho Takagi
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team pursuit: Japan

    Heren
    500 meter (1): Ronald Mulder
    500 meter (2): Ronald Mulder
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Ted-Jan Bloemen
    Mass start:: Koen Verweij
    Team pursuit: Noorwegen
  7. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted Jan Bloemen
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
  8. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
  9. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
  10. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Miho Takagi
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Noorwegen
  11. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Miho Takagi
    Mass Start: Bo-Reum Kim
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Alex Boisvert-Lacroix
    1.000 m: Vincent De Haitre
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Alexis Contin
    Team Pursuit: Noorwegen
  12. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Miho Takagi
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Laurent Dubreuil
    2e 500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Zuid-Korea
  13. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Marrit Leenstra
    3.000 m.: Miho Takagi
    Mass Start: Kim Bo-Reum
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m.: Havard Lorentzen
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Noorwegen
  14. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Miho Takagi
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Japan
  15. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nieuw Zeeland
  16. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Miho Takagi
    Mass Start: Ayano Sato
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Min-kyu Cha
    2e 500 m: Joji Kato
    1.000 m: HÃ¥vard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-hoon Lee
    Team Pursuit: Noorwegen
  17. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start Nana Takagi
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Min-Kyu Cha
    2e 500 m. Alex Boisvert-Lacroix
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Alex Contin
    Team Pursuit Noorwegen
  18. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames:
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Marrit Leenstra
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Joey Mantia
    5.000 m: Patrick Beckert
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Canada
  19. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Miho Takagi
    Mass Start: Ivanin Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Havard Lorentzen
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-hoon Lee
    Team Pursuit: Canada
  20. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass Start Nana Takagi
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Noorwegen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina