Voorspellingen ISU World Cup Finale Stavanger (11-12/03) - VSS-finale

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 6 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beers

    Beers Member

    Toegevoegd: winnende tijd 1500m dames
    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma 1:55;63
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Peter Michael
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Canada
  2. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start B.R. Kim
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start. Evert Hoolwerf
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Nederland
  3. sarah

    sarah Active Member

    1e 500 m. Nao Koadira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma 1.55.43
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Dennis Yuskov
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start S.H. Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  4. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter: Heather Bergsma
    1500 meter: Heather Bergsma 1:54:94
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Japan

    Heren
    500 meter (1): Ronald Mulder
    500 meter (2): Ronald Mulder
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Nederland
  5. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter: Heather Bergsma
    1500 meter: Heather Bergsma
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Japan

    Heren
    500 meter (1): Nico Ihle
    500 meter (2): Ronald Mulder
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Peter Michael
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Nederland
  6. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    1e 500m Nao Kodaira
    2e 500m Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung-Hoo Lee
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Canada

    Team Sprint
  7. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 Nao Kodaira
    500 Nao Kodaira
    1000 Heather Bergsma
    1500 Heather Bergsma 1.54,49
    3000 Martina Sablikova
    Ms Bo Reum Kim
    Teampursuit Japan
    Teamsprint Japan

    Heren
    500 Ronald Mulder
    500 Ruslan Murashov
    1000 Kjeld Nuis
    1500 Kjeld Nuis
    5000 Jorrit Bergsma
    Ms Joey Mantia
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Nederland
  8. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma *
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Nederland
  9. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Eddy

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo Reum Kim
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Canada
  10. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Peterpeer
    Dames

    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma (1:55,87)
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Joeskov
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  11. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Rick
    Dames

    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Heather Bergsma
    1.500 m.: Heather Bergsma (1:55.53)
    3.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Kim Bo-Reum
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Japan

    Heren
    1e 500 m.: Ronald Mulder
    2e 500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Nederland
  12. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    mhp1988
    Dames

    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. * Heather Bergsma, 1.55.11
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Peter Michael
    Mass Start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  13. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Sprintmaster
    Dames

    1e 500 m. Nao Kodaira (wie anders)
    2e 500 m. Nao Kodaira (wie anders)
    1.000 m. Heather Bergsma (wie anders)
    1.500 m. Heather Bergsma in 1:55.49 (heeft laatste binnenbocht en M. Takagi laatste buitenbocht)
    3.000 m. Martina Sáblíková (wie anders)
    Mass Start Ivanie Blondin (gaat alles bij elkaar houden om te proberen de Cup nog te winnen)
    Team Pursuit Japan (Japan is duidelijk nog in vorm, NL mist de snelheid van Leenstra en VDW is niet ingespeeld)
    Team Sprint Japan (ook zonder Kodaira de snelste)

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens (wil nog 1 keer laten zien dat hij WK is)
    2e 500 m. Ronald Mulder (gaat afrekenen met Murashov)
    1.000 m. Kjeld Nuis (wie anders)
    1.500 m. Denis Yuskov (na 3x verloren van Nuis moet hij weer een keer winnen)
    5.000 m. Jorrit Bergsma (wil het seizoen afsluiten met een individuele prijs en de TP blijkt uiteindelijk een goede warming up)
    Mass Start Seung-Hoon Lee (profiteert ervan dat veel rijders voor de tussensprints gaan om podium in de Cup te halen)
    Team Pursuit Nederland (Evert Hoolwerf is heel taai, bij de Noren is Spieler-Nilsen minder in vorm)
    Team Sprint Nederland (Canada rijd met de trage Olivier Jean)
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina