Voorspellingen ISU World Cup Erfurt (19-21/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 15 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Marit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  2. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    2e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren:
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Ruslan Murazhov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  3. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1e 1.000 m. Marrit Leenstra
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  4. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 Vanessa Herzog
    2e 500 Vanessa Herzog
    1e 1000 Jorien ter Mors
    2e 1000 Yekaterona Shokhova
    1500 Ireen Wüst
    3000 Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 Dai Dak Ntab
    2e 500 Pavel Kulizhnikov
    1e 1000 Kjelt Nuis
    2e 1000 Knelt Nuis
    1500 Dennis Yuskov
    5000 Ten Jan Bloemen
  5. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    DAMES
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jekaterina Sjikhova
    2e 1000m Jekaterina Sjikhova
    1500m Ireen Wüst
    3000m Antoinette de Jong

    HEREN
    1e 500m Pavel Koelizjnikov
    2e 500m Pavel Koelizjnikov
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Joeskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  6. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    2e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren:
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  7. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  8. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  9. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  10. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: V. Herzog
    2e 500m: V. Herzog
    1e 1000m: J. ter Mors
    2e 1000m: J. ter Mors
    1500m: I. Wüst
    3000m: A. de Jong

    Heren:
    1e 500m: P. Kulizhnikov
    2e 500m: D.D. Ntab
    1e 1000m: K. Nuis
    2e 1000m: K. Nuis
    1500m: D. Yuskov
    5000m: T.J. Bloemen
  11. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Karolina Erbanová
    2e 500 m. Karolina Erbanová
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  12. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted Jan Bloemen
  13. eddy

    eddy Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Yekatarina Shikova
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  14. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jorien ter Mors
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Daidai Ntab
    2e 500m Ruslan Murashov
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Juskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  15. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  16. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Yekaterina Shikova
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  17. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Jeka Sjikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. A. de Jong

    Heren
    1e 500 m. Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  18. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Marrit Leenstra
    2e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  19. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  20. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    2e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina