Voorspellingen ISU WK Sprint Changchun (03-04/03)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 27 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Sang Wha Lee
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  2. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  3. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  4. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    1e 1.000 m.: Jorien ter Mors
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 1.000 m.: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m.: Håvard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m.: Kjeld Nuis
    2e 500 m.: Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 1.000 m.: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Håvard Holmefjord Lorentzen
  5. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Min Kyu Cha
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  6. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  7. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Gao Tingyu
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 1.000 m. Håvard Lorentzen
    Eindklassement Havard Lorentzen
  8. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Nao Kodaira
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Håvard Holmefjord Lorentzen
  9. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren:
    1e 500 m. Min Kyu Cha
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Min Kyu Cha
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement: Havard Lorentzen
  10. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Tingyu Gao
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  12. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  13. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Min Kyu Cha
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  14. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    1000 meter (1): Jorien ter Mors
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter (2): Jorien ter Mors
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    500 meter (1): Min-Kyu Cha
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    500 meter (2): Havard Lorentzen
    1000 meter (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  15. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kadaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Håvard Holmefjord Lorentzen
  16. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  17. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  18. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Min-Kyu Cha
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Min-Kyu Cha
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina